۱ـ  روش ثبت نام در سایت جی اس ام سرور
 

    برای استفاده از خدمات خرید سایت جی اس ام سرور شما باید عضو سایت شوید. برای این کار، در بالای صفحه اصلی سایت روی گزینه «ایجاد حساب جدید» کلیک کنید تا وارد صفحه ایجاد حساب کاربری شوید.

   در این صفحه شما باید مشخصات فردی خود، مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، تلفن و ... را وارد کنید. در این صفحه و هنگام پر کردن اطلاعات فردی لطفا به نکات زیر دقت کنید:
   الف ـ کلیه مواردی که با ستاره قرمز ( * ) مشخص شده‌اند را باید پر کنید تا سیستم به شما اجازه تکمیل روند ثبت نام را بدهد.
   ب ـ برای وارد کردن مواردی همچون نام و آدرس حتما از قلم (فونت) فارسی استفاده کنید و تا جایی که ممکن است «فینگیلیش» ننویسید.
   ج ـ ایمیل معتبر و فعالی را وارد کنید تا بتوانید فرآیند ثبت نام را از طریق آن تایید کرده و در آینده از خبرنامه و ارسال صورتحساب به ایمیل خود آگاه شوید.
   د ـ سعی کنید رمز ورود (پسورد) مناسب و مطمئنی برای خود انتخاب کنید تا در یادتان بماند. اگر چه در صورت فراموشی رمز ورود می‌توانید بوسیله ایمیل خود رمز جدیدی دریافت کنید.
   هـ ـ هنگام وارد کردن رمز ورود و تکرار آن در گزینه (فیلد) بعدی، حتما به فارسی یا انگلیسی بودن صفحه کلید خود توجه کنید تا بعدا دچار سردرگمی نشوید.
   و ـ آدرس را دقیق و بصورت آدرس پستی بنویسید. به یاد داشته باشید که مامور پست یا پیک موتوری ممکن است همچون خود شما به محله‌تان آشنا نباشد.
   ز ـ درصورتیکه تمایل دارید از اخبار خبرنامه سایت مطلع شوید، گزینه «بله» را انتخاب کنید.

   نکته مهم: تمام اطلاعات شخصی شما به منزله حریم خصوصی‌تان بوده و به هیچ وجه از آنها استفاده دیگری بجز موارد مربوط به سایت جی اس ام سرور نخواهد شد. مدیران سایت تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی افراد را دراختیار شرکت‌های تبلیغاتی و مواردی ازین دست قرار نخواهند داد.
   بعد از پُر کردن اطلاعات لازم روی گزینه «ادامه» کلیک کنید تا ثبت نام شما در سایت با موفقیت انجام شود. دراینجا شما پیغامی می‌بینید با این مضمون که ایمیلی جهت تایید نهایی ثبت نام شما به آدرس ایمیلی که اعلام کرده‌اید ارسال خواهد شد. این ایمیل را اگر در قسمت Inbox مشاهده نکردید، Spam یا Junk را چک کنید. این ایمیل بصورت اتوماتیک برای شما ارسال می‌شود. اگر آن را دریافت نکردید با تماس بگیرید.
   بعد از تایید نهایی ثبت نام، آدرس ایمیل شما نام کاربری شما جهت ورود به حساب کاربری‌تان خواهد بود.